Penzion Poříčí u Trutnova

Krásná restaurace kousek od centra města Trutnova.

Vyzkoušejte kvalitní servis, užijte si přátelské atmosféry, excelentní pohostinnosti a příjemného prostředí našeho penzionu. Skvělá kuchyně je základem každé restaurace. Přijďte si vychutnat pestrou nabídku tradičních českých jídel, ale i něco z mezinárodní kuchyně včetně rybích specialit, pochoutek na grilu a další dobroty. Vaše jídlo vhodně doplní kvalitní česká točená piva nebo široká nabídka českých a zahraničních vín. Určitě si pochutnejte na palačinkách, zmrzlinových pohárech a dalších dezertech.

Restaurace s barem a formanka je umístěna v přízemí. Je určena pro hosty penzionu i pro veřejnost. Součástí naší stálé nabídky je bohatý denní jídelní lístek se spoustu hotových jídel české kuchyně. Přijímáme platby všech stravenek.Formanka disponuje 50-ti místy a je kuřácká. Kapacita restaurace je také 50 míst a je zcela nekuřácká. Je samozřejmostí, že veškeré jídlo Vám zabalíme s sebou.

U penzionu se také nachází venkovní zahrádka, která je umístěna na straně penzionu. Zde pro Vás připravujeme v letních měsících na objednávku (24 hodin předem) selátka, uzené kýty, pečená kolena a jiné dobroty. Posezení na naší zahrádce Vám zpříjemní slunečný letní den. Budete obslouženi pozorným, příjemnným personálem.

Je zde možnost i ubytování a jedná se o komfortní a pohodlné ubytování na okraji města Trutnov v přátelské a útulné atmosféře rodinného penzionu, kde můžete strávit klidné a odpočinkové noci. Ubytovací část je nekuřácká. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, které si mohou v penzionu i jeho okolí užít nerušeného klidu i mnoha zábavy a her. Těšíme se na Vás!

Zdroj: http://www.penzionporici.cz