Jaroměř a originální restaurace Corrado

Restaurace Corrado se nachází kousek od centra Jaroměře. Je zaměřena především na českou kuchyni. Největší důraz klademe na kvalitní vždy čerstvá jídla domácí kuchyně za rozumnou cenu s použitím vybraných surovin, kvalitní servis a příjemné prostředí.

Rádi pro Vás připravíme svatební hostinu i smuteční, uspořádáme firemní večírek nebo jednání, oslavu narozenin, promoci, sraz, raut, grilování a další. Individuálně lze dohodnout i stravování pro větší skupiny.

Restaurace má kapacitu 60 míst. Pro uzavřenou společnost můžeme nabídnout salonek s kapacitou 40 míst. Pro slunné dny a příjemné letní večery využijete posezení na letní terase s kapacitou 80 míst a grilem s udírnou.

Přijďte ochutnat naše speciality a tradiční česká jídla nebo prostě jen posedět s přáteli u sklenice dobrého piva či vína.

Restaurace má bezbariérový přístup, kuřáckou a nekuřáckou část. Kuřácká část je vybavena vzduchotechnikou. Parkovat je možné přímo před restaurací.

Otevřeno máme každý den od 11 hodin. V zimních měsících je v neděli zavřeno, přijímáme pouze rezervace pro větší skupiny.

Zdroj: http://www.corrado-restaurace.cz/jidelni-listek/